Publikoval: cal1fax | 16. januára 2018

Najprestížnejší bedmintonový turnaj u nás hľadá čiarových rozhodcov

Zákamenské levyNajvýznamnejší slovenský turnaj YONEX Slovak Open sa tento rok odohrá na prelome februára a marca. A organizátori hľadajú čiarových rozhodcov.Slovenský zväz bedmintonu hľadá dobrovoľníkov, ktorí by mali záujem vyskúšať si, aké to je na stoličke čiarového rozhodcu.

Budete mať možnosť vidieť kvalitné zápasy z perspektívy, aká sa bežnému divákovi nenaskytne. Aj autor týchto riadkov sa svojho času do takejto aktivity zapojil a teraz sa môže chváliť, že rozhodoval aktuálnej svetovej 16-ke, Škótke Kirsty Gilmourovej (bolo to v Brne v roku 2014 – oprava, pamäť vie byť zradná, bolo to v roku 2013).

Zväz poskytne dobrovoľníkom stravu a občerstvenie. A ako bonus Yonex tričko. Jedinou podmienkou je minimálny vek, a síce 14 rokov.

YONEX Slovak Open 2018 je súčasťou okruhu International Future Series. Uskutoční 28.2.-3.3. v športovej hale M-ŠPORT Trenčín. Ak by ste sa nebodaj chceli prihlásiť, môžete tak učiniť tu, deadline je 30. január. Štartovné na dvojhru 35€, na štvorhru 30€ na hráča.


Odpovede

  1. […] Slovak Open sa odohrá presne v dňoch 27. 2.- 2.3. 2019 v hale M-ŠPORT Trenčín. Tak ako aj vlani, aj tento rok ponúkajú poriadatelia možnosť zakúsiť turnaj z rozhodcovskej stoličky. Jedinou […]


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategórie

%d blogerom sa páči toto: