Publikoval: cal1fax | 14. septembra 2011

Prešov Open 2011

Po dlhšej odmlke a turnajovej letnej prestávke sme späť, aby sme sa mohli pochváliť úspechmi na prvom turnaji Victor Tour. Jeho piate pokračovanie sa konalo 10. septembra v Prešove. Nebudeme to naťahovať, tu sú výsledky:

Začneme dvojhrami

Najlepšie sa darilo Milošovi Vonšákovi, ktorý obsadil v konkurencii 20 hráčov pekné 5. miesto. V celkovom poradí sa vďaka tomu posunul na 11. priečku, ktorú zdieľa s ďalším naším hráčom – Jurajom Rončákom. Ten si v Prešove vybojoval 13. miesto. Len o čosi horšie sa darilo Pavlovi Hrčkuľákovi, ktorý obsadil 9. pozíciu, ale v celkovom rebríčku je na výbornom 6. mieste.  Posledným zástupcom Zákamenských levov, ktorý zápolil vo dvojhrách je Peter Škunta. Predviedol pekný výkon, no stačilo to len na 17. miesto.

O body na kurte sa v ženských dvojhrách „pobilo“ 13 zástupkýň nežného pohlavia. Zákamenské levice v hanbe neostali. Naša aktuálna singlová jednotka, Magda Hrčkuľáková, po prešovskom 7. mieste ostáva v rebríčku na skvelej 4. pozícii. Marta Majchráková (v rebríčku 15.) a Barbora Kuhejdová (22.) sa na prešovskom turnaji ocitli na 9. pozícií.

Pokračujeme mixami

V nich sa najlepšie darilo dvojici Miloš Vonšák a Magda Hrčkuľáková. Súperov preháňali a preháňali, až sa ocitli medzi 18 pármi na fantastickom 5. mieste. Páry Škunta, Majchráková a Rončák, Kuhejdová sa podelili o miesto s číslom 13.

Končíme štvorhrami

V tejto disciplíne sme mali dve dvojice. Rončák a Hrčkuľák sa nám postarali o veľkú radosť, keď  sa im po predošlých „zemiakových“ pozíciách podarilo dostať k medaile. Tú si preberali z 3. miesta. Levi Miloš Vonšák a Škunta sa tiež raketami nadarmo neoháňali a prebojovali medzi 17 pármi na 9. pozíciu.

Ženy za výkonmi mužov nezaostávali, a tak sa Magda Hrčkuľáková a Barbora Kuhejdová ocitli na 4. mieste. O čosi menej sa darilo Marte Majchrákovej a jej spoluhráčke z Košíc, Tatiane Bruňackej, ktoré obsadili predposledné 7. miesto.

Zhrnutie výsledkov turnaja v Prešove

Mužské dvojhry

5. Miloš Vonšák
9. Pavol Hrčkuľák
13. Juraj Rončák
17. Peter Škunta

Ženské dvojhry

7. Magda Hrčkuľáková
9. Marta Majchráková
9. Barbora Kuhejdová

Mixy

5. Miloš Vonšák, Magda Hrčkuľáková
13. Peter Škunta, Marta Majchráková
13. Juraj Rončák, Barbora Kuhejdová

Štvorhy muži

3. Juraj Rončák, Pavol Hrčkuľák
9. Miloš Vonšák, Peter Škunta

Štvorhry ženy

4. Magda Hrčkuľáková, Barbora Kuhejdová
7. Marta Majchráková, Tatiana Bruňacká

Ak vás zaujíma kompletná bodová tabuľka, nájdete ju na tomto mieste.

Záver

Poslednú šancu zamiešať v rebríčku karty budeme mať v meste, kde sa celá séria Victor Tour 2011 začala – v juhomoravských Hustopečích. Presný dátum ešte nie je určený, akonáhle sa ho dozvieme, určite ho nájdete na tejto alebo našej Facebookovskej stránke.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategórie

%d blogerom sa páči toto: